SL- 2. kapitola

21. června 2011 v 15:34 | Wiki |  Strange Love


Bylo nádherné slunečné ráno. Budík zvoní. Je to jedno, dnes máme ve škole volno. Bylo málo po osmé a já už se přehrabovala v lednici. ''Hm... heleme se, Jogobella.. Že to tátu baví..'' říkala jsem si v duchu. ''Ahoj Kelly.'' dal mi pusu do vlasů táta. ''Ahoj.'' usmála jsem se na něj a zavírala lednici. ''Máma už je v práci?'' kousla jsem do housky. ''Ano. Co to, že se dneska tak loudáš?'' posadil se táta na židli a začal si číst noviny. ''No a? Vždyť se dneska nic neděje.. Ne?'' napila jsem se džusu. ''Ne?' nadzvihl obočí táta. Pokrčila jse rameny a dál lemtala pomerančový džus. ''Není náhodou dneska ve stáji ta velká vyjížďka?'' odložil noviny. Plácla jsem se do čela. ''Já blbá! Dík tati!'' Dala jsem mu pusu na tvář a mazala do pokoje.
Ale nebyla jsem sama, cestou do stáje jsem potkala ještě Stelu. ''Nebejt těch rodičů, asi bychom tady nebyli, co?'' se Stelou jsme šlápli do kola, aby jsme tam byly co nejdříve. Uvidíme jakou bude mít dnes Indico náladu. ''To teda!'' usmála se Stela, ale to už jsme projely branou Mystic Moon.
''Čauky Zlatíí!'' pozdravila jsem Indica, oplatil mi to zafrkáním. Vzdychla jsem. Ne smutně, ale radostně. Vyčistila jsem ho a pak došla do sedlovny pro vybavení. ''Čáu.'' pozdravili jsme se spolu s ostatními - tedy lépe řečeno s Thomasem, Adamem a se Theres. Vzala jsem tmavě hnědé sedlo a černou uzdečku a letěla do Indicoval boxu.
''Můžeme vyrazit?'' ptal se Marc, náš trenér a stájník. Všichni souhlasili. ''Tak vyrážíme!'' pobídli jsme koně do kroku. ''Tak tohle bude skvělá vyjížďka! Cítím to!'' usmála se Theres, se kterou jsem jela vzadu.
Bylo fakticky nádherně! Projížděli jsme lesem, kam tak tak prosvítaly sluneční paprsky, po loukách kde sem tam proběhl zajíček či srnka se srncem. Co si člověk může víc přát? ''Je to paráda!'' žasla Erika a ostatní s ní museli prostě souhlasit.
Do stáje jsme se vrátili až kolem šesté hodiny večerní. Bylo ještě krásně teplo. Ne dusno, teplo. Odsedlali jsme koně a hurá domů. ''Tak se měj, zase zítra!'' rozloučila jsem se s Indicem a nasedla na kolo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Vrabec volá...

..příjem šéfe!

Komentáře

1 Yasmin | Web | 21. června 2011 v 18:19 | Reagovat

musím si přečíst první díl... :)

2 Týna | Web | 22. června 2011 v 18:11 | Reagovat

Jéé! Další kapitola :-) Jsem zvědavá na pokračování!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama